6В01401 – Дене шынықтыру және спорт

6В01401 – «Дене шынықтыру және спорт» білім беру бағдарламасы дене шынықтыру және спорт саласында бакалаврларды даярлауға бағытталған.

Білім беру бағдарламасының бірегейлігі дене шынықтыру мұғалімі мен спорт жаттықтырушысының кәсіби құзыреттілігін біріктіретін заманауи маман даярлау болып табылады. Пәндерді оқытуға белгілі спортшылар, жаттықтырушылар, НЗМ, спорт ұйымдары мен федерациялардың өкілдері шақырылды.

Осы білім беру бағдарламасының түлектері оқу орындарында, сондай-ақ дене шынықтыру және спорт саласында тиімді қызметті қамтамасыз ететін, аралас салаларға бағытталған, кәсіби өсуге, әлеуметтік және кәсіби ұтқырлыққа дайын әмбебап және кәсіби құзыреттерге ие.

Білім беру бағдарламасы шеңберінде негізгі бағдарламаға қосымша студенттер қосымша білім беру бағдарламаларын (Minor) меңгереді.

Білім беру бағдарламасы стейкхолдерлердің қатысуымен «Педагог» кәсіби стандартының негізінде әзірленді. Берілген біліктілік ҰБШ 6 деңгейіне, СБШ 6.1 және 6.2 деңгейлеріне сәйкес келеді.

Білім беру бағдарламасы

6В01401«Дене шынықтыру және спорт» білім беру бағдарламасын дамыту мен тәуекелдерді басқарудың стратегиялық жоспары

ББ жөніндегі Академиялық комитеттердің құрамы туралы бұйрық

Жоғары білімнің білім беру бағдарламасының құрылымы