ҚАКАЖ электронды каталогына арналған нұсқаулық

ЭКЖ-дағы толық мәтінді ресурстармен жұмыс істеу бойынша нұсқаулық

Құрметті мұғалімдер мен студенттер!

ҚазСТА кітапханасытолық мәтінді кітаптар жинағына онлайн қол жетімділікті қамтамасыз ететін«ҚАКАЖ» электрондық кітапханалар жүйесімен қолдануға мүмкіндік береді.

Ұсынылған электронды кітапханалар жүйесі – бұл толық мәтінді кітаптар жинағына, соның ішінде, КазСТА оқытушылары мен басқа да жетекші баспалардың 5200-дей оқу басылымдарының электронды нұсқаларына онлайн қол жетімділікті қамтамасыз ететін ресурс.

Ресурспен университет желісіндеалдын-ала тіркеусіз немесе ғаламтор желісіне қолжетімді кез-келген аймақтанпароль қолдану арқылы жұмыс істей аласыз. Толық мәтінді ресурстарға қол жеткізу үшін «ҚАКАЖ» ЭКЖ-мен жұмыс істеу жөніндегі нұсқаулықты пайдалануды ұсынамыз.

«ҚАКАЖ» ЭКЖ-да толық мәтінді ресурстармен жұмыс істеу бойынша нұсқаулық

• ҚазСТА сайтына кіру
  • Электрондық қызметтер бөлімі
  • «ҚАКАЖ» бөлімін басыңыз