Конференциялар және семинарлар

«Дене шынықтыру, спорт, туризм, білім және ғылымды дамытудың басым ғылыми-педагогикалық бағыттары» атты ІІ Халықаралық форум, 10-12 сәуір 2024 ж.

Қазақ спорт және туризм академиясының 80 жылдығына арналған  «Бокс, ауыр атлетика, шығыс жекпежегі және Ұлттық Bel-bilek Combat  жекпежегінің мәселелері мен даму перспективалары» атты халықаралық ғылымипрактикалық конференция, 20 наурыз 2024 ж.

Қазақстан Республикасының еңбек сіңірген жаттықтырушысы, профессор Шепетюк Михаил Николаевичтың 70-жас мерейтойына арналған «Білім беру, дене мəдениеті, туризм жəне спорттағы инновация» VΙ халықаралық ғылыми-практикалық конференциясының материалдар жинағы, 1 желтоқсан 2023 ж.

«Білім беру, дене тәрбиесі, спорт және туризмдегі инновациялар» IV Халықаралық ғылыми-практикалық конференциясының материалдар жинағы, 04 мамыр 2023 ж.

«Дене шынықтыру, спорт, туризм, білім және ғылымды дамытудың басым ғылыми-педагогикалық бағыттары» Халықаралық Форумының материалдар жинағы 12-14 сәуір, 2023 ж.

«БІЛІМ БЕРУ, ДЕНЕ МӘДЕНИЕТІ, ТУРИЗМ ЖӘНЕ СПОРТТАҒЫ ИННОВАЦИЯ» атты  IV Халықаралық ғылыми-тәжірибелік конференция, 04 мамыр 2023 ж.

«Дене шынықтыру, спорт, туризм, білім және ғылымды дамытудың басым ғылыми-педагогикалық бағыттары» атты Халықаралық Форум, 12-14 сәуір, 2023 ж.

«Дене шынықтыру, спорт, туризм, білім және ғылымды дамытудың басым ғылыми-педагогикалық бағыттары» атты Халықаралық Форумының дипломдары, 12-14 сәуір, 2023 ж.

«Білім беру, дене мәдениеті, туризм және спорттағы инновация» атты III халықаралық ғылыми-тәжірибелік конференциясының материалдар жинағы,   6 мамыр 2022 ж.

ХХІІ студенттік ғылыми конференцияның дипломдары

Профессор Юрист Габдулович Телеугалиевтың 85 жылдығына және профессор Станислав Иванович Хаустовтың 80 жылдығына арналған  «Білім беру, дене мәдениеті, туризм және спорттағы инновация» атты ΙΙ халықаралық ғылымитәжірибелік конференциясының материалдар жинағы, 14 мамыр 2021 ж.

Ұлы Отан соғысының 75 жылдық Жеңісіне арналған «БІЛІМ БЕРУ, ДЕНЕ МƏДЕНИЕТІ,ТУРИЗМ ЖƏНЕ СПОРТТАҒЫ ИННОВАЦИЯ» атты  халықаралық ғылыми-тәжірибелік конференция

Конференцияның ақпараттық хаты 12 сәуір 2019ж

Республикалық конференция 12 сәуір 2019 ж.

Қазақ спорт жəне туризм академиясының 75 жылдығына арналған «УНИВЕРСИТЕТТІК СПОРТ:  ДЕНСАУЛЫҚ ЖƏНЕ ҰЛТТЫҚ ӨРКЕНДЕУ» атты IX студенттер мен жас ғалымдардың халықаралық ғылыми конференциясының ақпараттық хаты 10-13 қазан 2019 жыл.

Студенттер мен жас ғалымдардың халықаралық ғылыми конференциясының бағдарламасы 2019 ж.

Студенттер мен жас ғалымдардың халықаралық ғылыми конференциясы 2019ж.

ПОҚ конференциясының бағдарламасы  2018ж.

СҒЗЖ конференциясының бағдарламасы 2018ж.

ПОҚ конференциясының бағдарламасы 27.02.2017ж.

СҒЗЖ конференциясының бағдарламасы 2017ж.

Журналға арналған мақалаларды рәсімдеуге қойылатын талаптар