8D11101 «Туризм», ғылыми-педагогикалық бағыт

8D11101 – «Туризм» доктарантурасының білім беру бағдарламасы (ББ) академияның әлемдік білім кеңістігіне интеграциялану миссиясымен, мақсаттары және міндеттерімен Қазақстан Республикасының индустриалды-инновациялық даму тенденцияларымен байланысты. Ол жоғары білім берудің мемлекеттік жалпыға міндетті стандартының, кәсіби стандарттар мен туризм және қонақжайлылық саласындағы нормативтік құжаттардың мазмұнын, сондай-ақ әлеуетті тұтынушылардың талаптары мен сұраныстарын ескере отырып тұжырымдалған.

Білім беру бағдарламасының өзектілігі қазіргі заманға сай сапа стандарттары бойынша жоғары білікті мамандарды даярлауға, үздіксіз білім алудың көп деңгейлі моделіне, ғылыми зерттеулерге, ғылыми дағдылары бар жаңа деңгейдегі бәсекеге қабілетті мамандарды даярлау, фундаментальді білім алуға, инновациялық тәсілдерге, ғылыми, педагогикалық, кәсіптік – тәжірбие деңгейінде қызмет көрсетуге дағдыланған.            Осы білім беру бағдарламасының түлектері туризм, қонақжайлылық, ғылым және білім салалары кәсіпорындарында тиімді қызметті қамтамасыз ететін құзыреттіліктерге ие, сонымен қатар үнемі өзін-өзі жетілдіруге, мансаптық өсуге, өзгеріп отыратын сыртқы орта жағдайында ұтқырлыққа дайын, жақын салаларда дағдыларды игере отырып  жедел қайта даярлауға мүмкіндік береді.            «Туризм» білім беру бағдарламасын үнемі дамыту мүдделі тараптардың қатысуымен туризм және қонақжай индустриясының жаңа тенденцияларына сәйкес жүзеге асырылады.

Білім беру бағдарламасы

БББ дамудың стратегиялық жоспары

БББ бойынша академиялық комитетінің құрамы туралы бұйрық

Элективті пәндер каталогы