ХАБАРЛАНДЫРУ!

Қазақ спорт және туризм академиясында Габдуллин Айбек Бокенбаевичатің 6D010800 – Дене шынықтыру және спорт мамандығы бойынша «1-2 курс студент қыздарының антропометриялық сипаттамалары мен қозғалыс сапасын есепке ала отырып денені  жетілдіру технологиясы» тақырыбында, философия докторы (PhD) дәрежесін алу үшін диссертацияның «Бокс, ауыр атлетика және шығыс жекпе жек» кафедрасының  мәжілісі 2021 жылы, 18 қараша, сағат 10:00-де 2 қабат, 218 к. ҚазСТА мәжіліс залында өтеді.

Ғылыми кеңесшілер:

Жунусбеков Жақсыбек Ибрагимович – педагогика ғылымдарының кандидаты, профессор, ҚРЕСЖ, Қазақ спорт және туризм академиясы.

Ботагариев Толеген Амиржанович – педагогика ғылымдарының докторы, профессор, Құдайберген Жұбанов атындағы Ақтөбе өңірлік университеті.

Коровин Сергей Семенович – педагогика ғылымының докторы, профессор, Орынбор педагогикалық мемлекеттік университеті Дене шынықтыру және спорт институты (Орынбор қ. Россия).

Кафедра мәжілісінің тілі – қазақша.

Мұхамбет Жасын Серікбайұлының 6D010800 – Дене шынықтыру және спорт мамандығы бойынша «Спорттық жүктемелердің жоғары оқу орнының студенттік ортасында спортпен шұғылдануға уәждемесіне әсері» тақырыбында, философия докторы (PhD) дәрежесін алу үшін диссертацияның «Жеңіл атлетика, қысқы және күрделі техникалық спорт түрлері» кафедрасының кеңейтілген мәжілісі 2021 жылы, 18 қараша, сағат 11:45-де 2 қабат, 218 к. ҚазСТА мәжіліс залында өтеді.

Ғылыми кеңесшілер:

Авсиевич Виталий Николаевич – (PhD) философия докторы,  қауымдастырылған профессор, Қазақ спорт және туризм академиясы (Алматы, Казахстан).

Зотова Фируза Рахматулловна – педагогика ғылымдарының докторы, профессор, Еділ бойындағы мемлекеттік дене шыңықтыру, спорт және туризм университеті (Қазан, Ресей).

Кафедра мәжілісінің  тілі – орысша.

Сондай-ақ тексеріңіз