Без рубрики

Қазақстан Республикасы Тәуелсіздігінің 30 жылдығын жарықтандыруға арналған үздік эссе республикалық байқауы

2021 жылы Сәуір айында Тәуелсіз мемлекетте белгіленген негізгі мақсаттар мен міндеттерді іске асыру шеңберінде Қазақстан Республикасы Тәуелсіздігінің 30 жылдығын үздік жариялауға республикалық эссе байқауы өткізілді. Байқаудың ұйымдастырушысы Әлеуметтік мәселелер және жастар саясаты департаменті және Қ. Жұбанов атындағы Ақтөбе өңірлік университетінің филология факультеті болды.

Конкурстың мақсаты: Тәуелсіздік пен мемлекеттілікті одан әрі нығайту, Қазақстан халқының рухани-мәдени топтасуы, сабақтастық пен прогрессивтік дамуды қамтамасыз ету. Байқаудың міндеттері: жастардың шығармашылық әлеуетін жандандыру, шығармашылық қабілеттерін дамыту; қазіргі Тәуелсіз Қазақстанның ауқымдылығы мен басымдылығы сипатталған үздік шығармаларды анықтау; зерттеушілік мінез-құлық дағдыларын жетілдіру және зерттеу қабілеттерін дамыту арқылы тұлғаның зияткерлік-шығармашылық әлеуетін дамыту; жастарды патриотизмге, ел тарихына қатыстылыққа тәрбиелеу.

Қазақ спорт және туризм академиясының қазақ, орыс жіне шет тілдері  кафедрасының доценті, п .ғ.к., жетекшісі С. М. Минбаеваны және эссе байқауына белсенді қатысқан Агабеков Тимур Фпсие 20-1 (2 дәрежелі Диплом) және Бекқали Саяуыш ФОС 19-3 (Алғыс хат) студенттерін құттықтаймыз!

Диплом_Агабеков ТимурДиплом _Саяуыш Беккали