Құттықтаймыз

Қазақ спорт және туризм академиясының профессоры, педагогика ғылымдарының кандидаты (PhDдокторы), доцент (қауымдастырылған профессор) Телеугалиев Юрист Ғабдолұлы мерейлі 85 жасқа толды.                                                           Юрист Ғабдолұлы спорттық гимнастикадан КСРО спорт шебері, Қазақ мемлекеттік дене шынықтыру институтының спорт факультетін (1963 ж.) «жаттықтырушы – спорттық гимнастиканың оқытушысы» мамандығы бойынша білім алып, аяқтаған. КСРО ПҒА балалар мен жасөспірімдер физиологиясы ҒЗИ (ғылыми зерттеу институты) жанындағы аспирантураны бітірген (Мәскеу).

Еңбек жолында 1994-2009 – «спорттық метрология», «спорт педагогикасы мен психологиясы», «дене шынықтыру және спорттың теориясы мен әдістемесі» кафедраларының меңгерушісі қызметін атқарған.

2010-2018 ж.ж. – Спорт және туризм академиясының «Дене шынықтыру және спорттың теориялық негіздері» кафедрасының профессоры.Бірнеше ғылыми еңбектердің авторы.

Юрист Ғабдолұлынмерейлі 85 жасқа толуымен шын жүректен құттықтаймыз! Ұжым атынан Сізге ұзақ өмір, мықты денсаулық, қажымас қайрат, жұмыста табыс, отбасыңызға амандық, еңбек жолыңызда табыстар тілейміз!