Футбол кафедрада оқу-әдістемелік жұмыс

Кафедрада оқу-әдістемелік жұмыс мемлекеттік білім беру стандартына сәйкес жүзеге асырылады.

Кафедра оқытушылары мамандықтың пәндері бойынша кафедра мәжілісінде бекітілген және академия басшылығымен бекітілген типтік бағдарламалар жасады. Осы бағдарламалар негізінде академияның басшылығымен бекітілген кредиттік және келісімшарттық оқыту технологиясы бойынша кафедраның барлық пәндеріне арналған жұмыс, оқу жоспарлары жасалады.

Кафедра мәжілістердің хаттамаларын, оқу сабақтары оқытушыларының өзара бару журналын, студенттердің сабаққа қатысуы журналын, мазмұны орындалған жұмыс пен оқытушылар құрамының біліктілігіне сәйкес келетін жеке жоспарларын жүргізеді.

Кафедраның аға оқытушысы Катков В.Г. ҚазСТА кітапханасымен бірлесе отырып, «Футбол командаларын дайындауды бағдарламалау» және «Дайындық кезеңі» тақырыптары бойынша әдістемелік құралдарды қайта шығарды.

Кафедраның аға оқытушысы Игнатченко А.С. «Қазақстан Республикасындағы жасөспірімдер мен жасөспірімдер футболы бойынша футболшыларды дамыту және ұзақ мерзімді даярлау бағдарламасын» әзірлеуге қатысты.