Футбол бөлімінің тәрбие және спорт жұмысы

«Футбол кафедрасының» оқытушылары академияның түрлі іс-шараларына және жарыстарына белсенді қатысады. Футбол бөлімі теориялық және практикалық сабақтар өткізеді. Мастер-класстар, спорт шеберлерімен кездесулер, дөңгелек үстелдер өткізеді. Оқытушылар құрамы Академия ішінде де, оның сыртында да өткізілетін жарыстарға белсенді қатысады, түрлі спорт күндеріне қатысады. Ағымдағы жылдың 12 қаңтарында өткен «Футбол департаменті» командасы бірінші орын алған футболдағы спорт күні деп жарқын мысал атауға болады.

Футбол бөлімінің базасында «KIFS» футбол академиясы жұмыс істейді, онда жаттығу процесі үшін барлық жағдайлар жасалған. KIFS академиясында УЕФА санаттары бар кәсіби жаттықтырушылар құрамы бар, академия халықаралық және қалалық турнирлерге қатысады. Қазақ спорт және туризм академиясының студенттері KIFS академиясының мүшелері болып табылады, олар университетті халықаралық аренада лайықты түрде көрсетеді.