Әлеуметтік-гуманитарлық пәндер кафедрасының ғылыми зерттеу жұмысы

Әлеуметтік-гуманитарлық пәндер кафедрасының оқытушылары «Жаңа Қазақстан жағдайындағы әлеуметтік ғылымдар мен ақпараттық-коммуникациялық технологиялардың міндеттері» тақырыбындағы ғылыми зерттеу жұмысын атқарып отыр. Зерттеудің теориялық нәтижелері жыл сайын кафедра қызметкерлерінің жарияланған еңбектерінде көрсетіледі.

Жыл сайын кафедра «Гуманитарлық ғылымдар және қазіргі заман» атты халықаралық сырттай ғылыми-тәжірибелік конференциясын өткізеді.

Кафедра оқытушылары түрлі деңгейдегі ғылыми-тәжірибелік конференцияларға қатысып, баяндамалар жасап, ғылыми зерттеулерінің нәтижелерін жариялайды.

Кафедра оқытушылары академия студенттерін ғылыми-зерттеу жұмыстарына тартуға белсенді қатысады. Олардың жетекшілігімен жыл сайын студенттердің баяндамалары дайындалып, мақалалар жарияланады.

ӘГП кафедрасы оқытушыларының жарияланымдары

2019 2020 2021 2022 2023
Оқулықтар, монографиялар, оқу-әдістемелік құралдар 2 7 1 3
Scopus деректер базасында жарияланған мақалалар 1 1