Без рубрики

Қазақ спорт және туризм академиясының өкілдері Satpayev University базасында “Career HUB” (CHUB) бірлескен іске қосу жобасы бойынша дөңгелек үстел жұмысына қатысты.

2024 жылғы 22 ақпанда Қазақ спорт және туризм академиясының өкілдері: жоғарғы оқу орнынан кейінгі білім және Мансап бөлімінің басшысы Төлеуғалиева Сәуле Серікқызы мен жұмысқа орналастыру жөніндегі маман Төке Сандуғаш Талдыбекқызы Satpayev University базасында “Career HUB” (CHUB) бірлескен іске қосу жобасы бойынша дөңгелек үстел жұмысына қатысты. Оның негізгі мақсаты –  Қазақстанның жұмыс берушілер мен жоғарғы оқу орындарын біріктіру бойынша ынтымақтастық орнату.

Осы CHUBa шеңберінде жоғарғы оқу орындарының мансап орталықтары мен практика бөлімдерінің қауымдастығын құру, форумдар, тәжірибе алмасу бойынша кездесулер ұйымдастыру, түлектерді жұмысқа орналастырудың жалпы проблемаларын шешу жолдарын іздеу, практиканы ұйымдастыру процесін автоматтандыру үшін цифрлық құралдар жасау, дуальды білім беру және т. б. мансап орталықтарының бизнес-процестерін автоматтандыру құралы ретінде пайдаланылатын платформа beam.kz.  Жобаны талқылауға ҚР-ның жоғарғы оқу орындары мансап орталықтарының, практика бөлімдерінің басшылары шақырылды.

Қазақ спорт және туризм академиясының даму стратегиясында табыстылық индикаторларының бірі колледжден, жоғарғы және жоғарғы оқу орнынан кейінгі білім беруден дайындықтың барлық деңгейлеріндегі түлектерді жұмысқа орналастырудың жоғары көрсеткіші болып табылады. Сондықтан болашақ мамандардың мансаптық өсуі, курстан кейінгі қолдау және оларды кәсіптік практикамен жұмысқа орналастыру мәселелерін жақсартуға тарту үшін әлеуетті жұмыс берушілердің отандық және шетелдік базасын кеңейту мәселелері өте маңызды болып табылады және сұранысқа ие. Қазақ спорт және туризм академиясы ҚР-ның басқа да жоғарғы оқу орындарының қатарында “Career HUB” құру жобасын қолдайды және Қазақстанның мансап орталықтары қауымдастығының құрамына кіреді.

Сондай-ақ тексеріңіз