Бокс, ауыр атлетика және шығыс жекпе-жек кафедрасының студенттерінің ғылыми жұмыстары

Кафедра оқытушылары ғылыми-практикалық студенттік конференцияларға баяндамалармен қатысатын студенттермен ғылыми-зерттеу жұмыстарын жүргізеді. Кафедра студенттері мен магистранттары ғылыми-зерттеу жұмыстарына белсенді қатысады. Олардың арасында бакалавриат пен магистранттар бар.

Кафедра студенттері жыл сайын «Дене шынықтыру және спорт теориясы мен әдістемесі» пәні бойынша Республикалық студенттік олимпиадаға қатысып, жүлделі орындарды иеленіп отырады.

Кафедра студенттері мен магистранттарының баяндамалары мен мақалалары:

Иминова А.Ч. – Жекпе-жек бойынша жаттығу процесінде дене шынықтыру технологияларын қолдану, ғылыми жетекшісі Жүнісбеков Ж.И. («Дене шынықтыруды, спортты, туризмді, білім беруді және ғылымды дамытудың басым ғылыми-педагогикалық бағыттары» Халықаралық ғылыми форумында 2-орын үшін диплом, 2023 ж. 12-14 сәуір, Алматы, ҚазАСТ).

Сыдықов Зуфар Ғарифуллаұлы – Джиу-джитсудан спортшылар үшін шыңы спорт түрі және оған жету жолдары, ғылыми жетекшісі Жүнісбеков Ж.И. («Дене шынықтыруды, спортты, туризмді, білім беруді және ғылымды дамытудың басым ғылыми-педагогикалық бағыттары» халықаралық ғылыми форумында шығармашылық баяндамасы үшін диплом, 2023 жылғы 12-14 сәуір, Алматы, ҚазАСТ).

Сыдықов З.Ғ. – Болжау спорттық іс-шараларды жоспарлау мен басқарудың ғылыми негізі, ғылыми жетекшісі Жүнісбеков Ж.И.

Гүлмұратова-А.Г. – Дене шынықтыру және спорт саласындағы мамандарды даярлаудың педагогикалық технологиясы, ғылыми жетекшісі Жүнісбеков Ж.И.

Хохлова А.Ю. – Қазақстандағы студенттер арасындағы семіздік және физикалық белсенділік мәселелері, ғылыми жетекшісі Жүнісбеков Ж.И.