Жеңіл атлетика, қысқы және аралас техникалық спорт бөлімінің ғылыми-зерттеу жұмыстары

Студенттердің ғылыми-зерттеу жұмысына студенттер, магистранттар орындайтын дипломдық жұмыстар және магистрлік диссертация. Жыл сайынғы конференцияларға ПОҚ және студенттердің академиясының баяндамалары Авсиевич В. Н., Мұхамбет Ж. С., Плахута Г. А., Дельвер П. А., магистранттар Кондратенко С. А., Бабаков И. В. және басқа да оқытушылар қатысады.

Жыл сайын кафедра Республикалық студенттік және магистрлік ғылыми жұмыстар конкурсқа ұсынады. Конкурстарға 2019 жылдан 2021 жылға жүлдегерлер магистранттары, олар ҚР БҒМ дипломдармен марапатталды.

Бейсенов А. М. – 2014 ж. 2 дәрежелі диплом.

Канапьянов З. С., Шепеткова В. И., 2015ж. диплом 2 дәрежелі.

Бабаков И. В. – 2016ж. 2 дәрежелі диплом.

Пантов А. Д. – 2017ж. 3 дәрежелі диплом.

Дахим И. В. – 2018г. 1 дәрежелі диплом.

Кафедра студенттері жыл сайын Республикалық студенттік пәндік Олимпиада пәні бойынша “Теориясы мен әдістемесі дене шынықтыру және спорт”, үнемі жүлделі орындарға ие болады.