Без рубрики

“Бейімдік дене шынықтыру және спорт” мамандығының 1-2 курс студенттерімен парапауэрлифтинг федерациясының вице президенті Солодухина Алинамен кездесу өтті!

Аға оқытушы Бримкулова Асем Дулатқызының ұйымдастыруымен академияның ерекше білімді қажет ететін студенттер және” Бейімдік дене шынықтыру және спорт” мамандығының 1-2 курс студенттерімен Алматы қаласында пара пауэрлифтинг федерациясының вице президенті Солодухина Алина, спортшылардың өкілі Жанысбаев Мадиярмен кездесу өтті. Бұл кездесудің мақсаты мүмкіндігі шектеулі студенттерге осы орталықта тегін қатысуға, өздерінің спорттық жетістіктерін шыңдауға мүмкіндік беру, сондай-ақ болашақ Бейімдік дене шынықтыру және спорт мамандарының тәжірибе алмасып, қажетті құзіреттіліктерін қалыптастыру.
DSC_0121 DSC_0117 DSC_0116 DSC_0115 DSC_0114