«Ходи, Ресей» қозғалысының белсенділері кездесті

13 және 14 ақпанда Сочиде «Ходи, Россия!» Қозғалысы белсенділерінің Бүкілресейлік алғашқы кездесуі өтті. Кездесуді  белгілі Ресейлік фигурист-спортшы Ирина Слуцкая ұйымдастырды.
Кездесу барысында ынтымақтастық, бірлескен іс-шаралар, тәжірибе алмасу және жетекші әлемдік тренерлермен тренингтер туралы келісімдерге қол қойылды.
Аталған шараға  ұйымдастыру комитетінің шақыруымен Қазақ спорт және туризм академиясы Олимпиадалық спорт факультетінің студенті Максим Прощенко қатысты.
Максим 2002 жылдан бері Орталық Азиядағы «Еуразия» скандинавтық серуендеу мектебінің негізін қалаушы, 2002 жылдан бері спорттағы туризм саласы бойынша сарапшы, спорттық туризмде СКК, норвегиялық жаяу жүру тәжірибесі. Қазақстан мен Украинадағы скандинавтық серуендегі алғашқы спорт жарыстарының ұйымдастырушысы және бас төрешісі. . Ол Қазақстан, Қырғызстан, Өзбекстан, Ресей және Украинадан 100-ден астам нұсқаушыларды дайындады.