«Ұлы даланың жеті қыры» мақаласының мәні тереңде

Қазақстан Республикасының тұңғыш президенті Нұрсұлтан Әбішұлы Назарбаев 2018 жылдың 21 қарашасында «Болашақ қабағдар: Рухани жаңғыру» бағдарламасының жалғасы болып табылатын «Ұлы даланың жеті қыры» атты мақаласын жариялады. Ұлы даланың мәдениеті мен әдебиетін, өткені мен бүгінін түйіндеп, ертеңгі жарқын болашақтың өкілдеріне мирас етуші жолды нұсқады. Әр жолдауында жастар қамын ұмыт қалдырмайтын Елбасы «Жастардың терең білімі – жарқын болашақтың кепілі»  деп білетіндігін студенттер санасына қалыптастыру. Осы мақсатта Туризм факультетінің  оқытушылары Ушкулакова Г.М., Кадырбекова Д.С., Тлеухан Н.Т 6 желтоқсан күні  «Ұлыдаланың жеті қыры» атты дөңгелек үстел өткізді. Онда «Туризм» және «Мейрамхана ісі және мейманхана бизнесі» мамандықтарының студенттері қатысып өзпікірлерін білдірді. Ерекше белсенділік танытқан  Манауова А, Кыдырбек Д, Жүсіпбек А, Қалнияз Т студенттерді атап өтуге  болады.