Қазақ, орыс және шет тілдері кафедрасы студенттерінің ғылыми-зерттеу жұмыстары

Кафедра барлық курс студенттерімен белсенді түрде ғылыми жұмыс жүргізеді. Қазақ, орыс, шет тілдері кафедрасының «Лидер» ғылыми студенттік үйірмесінің (ҒСҮ) 2023-2024 оқу жылына арналған жылдық жұмыс жоспары бекітілді. Желтоқсан айында кафедра оқытушылары студенттерді ағылшын тілінде академиялық жазу элементтерімен таныстыру және ғылыми мақала жазу бойынша негізгі материалдармен таныстыру мақсатында дөңгелек үстел ұйымдастырды.

2024 жылдың 2 ақпанында Астана қаласында Халықаралық студенттер қауымдастығының (Қазақстан, Астана) «Бөбек» жалпыұлттық қозғалысы» бірлестігі нысанындағы заңды тұлғалар қауымдастығы қолдауымен өткен «ТМД елдерінің үздік студенті» байқауына қатысқан студенттерді марапаттау рәсімі өтті.

Бұл салтанатты шараға ҚазАСТ студенттері, халықаралық, аймақтық, спорттық жарыстардың жеңімпаздары, Олимпиада ойындарының жүлдегерлері, Максұтова Әсел (ФПСиЕ 23-8), Жақсыбек Абылай (ФПСиЕ 23-8), Әділжан Ерлан (ФПиЕ 23-1), Аргон Ақшуақ (ФОС 23-14), Ахметбек Еркежан (ФОС 23-14), Зулбухар Үкілім (FOS 23-14) шақырылып, еліміздің білім мен ғылымға, спорт пен мәдениетке қосқан үлесі үшін 1-ші және 2-ші дәрежелі дипломдармен, «ТМД-ның үздік студенті-2024» медалімен және сертификаттарымен марапатталды. Бұл олардың қажырлы еңбегі, оқуға шығармашылық көзқарасы және студенттер қауымының дамуына қосқан үлесі үшін лайықты баға.

Ғылыми жетекшісі: Минбаева Сария, м.ғ.к., доцент.