Күрес және ұлттық спорт түрлері кафедрасы студенттерінің ғылыми-зерттеу жұмысы

ҰСТ және күрес  кафедрасында жыл сайын ғылыми жұмыстарға белсенді қатысатын 1-4 курс студенттерін қамтитын «Өркениет» студенттік ғылыми үйірмесі жұмыс істейді.

Кафедра оқытушыларының жетекшілігімен студенттер жыл сайын келесі іс-шараларға қатысады:

• Қаз СТА студенттер мен магистранттар арасындағы үздік ғылыми жұмыс; аталған бағытта 2023 жылдың ең үздік ғылыми жұмыс жобасымен кафедра студенті Аукен Айдос атанды.

– КазСТ жыл сайынғы студенттік ғылыми конференцияға қатысу;

• Қаз СТА ғылыми-практикалық халықаралық форум; 2023 жылы өткен алғашқы форумда кафедра студенті Аукен Айдос екінші орынды иеленді.

– ҚазСТА және одвн тыс ғылыми-практикалық конференция, форум, конкурстарға жыл кафедра студенттері қатысады; 2023 жылы  ТМД елдері арасында «Үздік студент» жобасының жеңімпазы кафедра студенті Мәжітқызы Адьбина.

– басқа да ғылыми шараларға қатысу: семинарлар, дөңгелек үстелдер, конференциялар ұйымдастырып, өткізеді.

ҰСТ және күрес кафедрасы студенттерінің басылымдары

2019 2020 2021 2022 2023
студенттік басылымдар саны