Cпорттық ойындар кафедрасының студенттерін құттықтаймыз!

Қазақ спорт және туризм академиясы, Олимпиадалық спорт факультеті, 26-30 қыркүйек арасында футболдан Академик Тоқмұхамед  Сәлменұлы Садықовтың 80  жылдық мерейтойына  арналған студент және жастар арасында өткен Республикалық турнирде 1 орын алған ҚазСТА құрама  командасын ҚҰТТЫҚТАЙДЫ!

Сондай-ақ, Үлкен теннистен қыздар арасында өткен  Қазақстан Республикасының Чемпионатында  жеке ойын көрсетуде 1 орын алған Куланбаева Жибек, 3 орын алған Детковская  Дарьяны және  командалық ойын көрсетуде 1 орын иеленген Куланбаева Жибек пен Детковская  Дарьяны, Үлкен теннистен ерлер арасында  Қазақстан Республикасының Чемпионатында  жеке ойын көрсетуде көзге түскен ҚазСТА студентері 1 орын Аяп Сагадат пен 2 орын иеленген Ломакин Григориді ҚҰТТЫҚТАЙМЫЗ!

Құттықтаушылар: Олимпиадалық спорт факультеті  Спорттық ойындар кафедрасы