Без рубрики

7 желтоқсанда Академия қабырғасында Алматы қаласының мектеп және колледждердің бітіруші сыныптарының, курстарының білім алушыларына арналған Туризм факультетінің Ашық есік күні өтті. Іс-шара барысында:
– Қабылдау ережелері, шәкіртақы, гранттар және білім алушыларды қолдау жүйесі, “Мейрамхана ісі және қонақ үй бизнесі”, “Туризм” және “Рекреация және спорттық-сауықтыру туризмі” білім беру бағдарламалары туралы ақпарат;
-Профессор-оқытушылар құрамымен және студенттермен кездесулер;
– Шеберлік сағаттар, викториналар, байқаулар, скалодромға экскурсиялар ұйымдастырылды.
Іс-шараға Алматы қ. №1 мектеп-гимназиясы, Ы. Алтынсарин атындағы №159 мектеп-гимназиясы және Қазақ-қытай колледжінің бітіруші сыныптары мен курстарының білім алушылары қатысты.

Сондай-ақ тексеріңіз