Без рубрики

Республика күніне орай 2-3 курс студенттер арасында “Қазақстан спортының жетістіктері мен даму жолдары” тақырыбында дебат өткізілді.

Республика күніне орай Дене Мәдениеті және Спорттың Теориялық негіздері кафедрасының ұйымдастыруымен 2-3 ші курс студенттер арасында “Қазақстан спортының жетістіктері мен даму жолдары” тақырыбында дебат өткізілді.
Дебатқа әділқазы алқасы ретінде Қазақстан ұлттық студенттер одағының вице-президенті Ескалиев Мухтар Зайнолдаұлы, Олимпиадалық факультет деканы Саутов Рахмет Тюлембаевич және ДМжСТН кафедрасының меңгерушісі Туякбаева Меруерт Чакеевна шақырылды. Дебат өте тартысты өтті. Қорытындысы бойынша екі команданың достығы жеңіске жетті. Қатысушылар мен ұйымдастырушылармен проректордың қолынан алғыс хатпен марапатталды. Дебаттың бас ұйымдастырушысы ДМжСТН кафедрасының оқытушысы Қасымбаева Гулстан Нусипбековна жоғарғы деңгейдегі дайындықты көрсетті. Ал дебаттың жүргізушісі ДМжСТН кафедрасының аға оқытушысы Ганибаев Н.С.
IMG_4258 IMG_4311 IMG_4299 IMG_4250 IMG_4340 IMG_4333 IMG_4254 IMG_4323 IMG_4235 IMG_4240 IMG_4291