Без рубрики

Красноярск қаласында өтіп жатқан Бүкіләлемдік қысқы Универсиада ойындарында, Қазақстан командасының қоржынын медальдермен толықтырған, Қазақ спорт және туризм академиясының студенттерін құттықтаймыз!

Красноярск қаласында өтіп жатқан Бүкіләлемдік қысқы Универсиада ойындарында, Қазақстан командасының қоржынын медальдермен толықтырған,  Қазақ спорт және туризм академиясының студенттерін құттықтаймыз!

1. Қысқы және күрделі техникалық спорт кафедрасының 3 курс студенті  Люф Иван – күміс (шаңғы жарысы, эстафета)
  2. Қысқы және күрделі техникалық спорт кафедрасының магистранты Колмаков Павел – күміс (фристайл, эстафета)
  3. Қысқы және күрделі техникалық спорт кафедрасының 1 курс студенті Хан Яна – қола (шорт трек, эстафета)

450_56bf0ff8d7e3e GGaKpv3vKb17H