sliderАРХИВ

“Қазақ күресінің техникалық-тактикалық даярлығы” тақырыбындағы Мастер-класс

Қазақстан Республикасына еңбегі сіңген жаттықтырушы, ҚР еңбегі сіңген спортшысы, Қазақ күресінен Алматы қаласының ересектер арасында құрама командасының аға бапкері, Әлемнің екі дүркін чемпионы, Азия құрлығының үш дүркін чемпионы –  “Күрес және Ұлттық спорт түрлері” кафедрасының аға оқытушысы Тәліп Бауыржан Таубалдыұлы “Қазақ күресінің техникалық-тактикалық даярлығы” тақырыбында  академия күрес тобы студенттеріне мастер-класс өтті.

IMG_5787 IMG_5784 IMG_5780 IMG_5781

Мастер класс мазмұны – Қазақ күресі техникалық-тактикалық дайындығының  деңгейін ескере отырып, технико-тактикалық қимылдарын жетілдіру мен оқыту әдістемесін меңгертуге бағытталды. Тандаған спорт түрінде техникалық қимылдарды, олардың мінездемесін және орындалу ерекшелігін, тактикалық дайындықтың ерекшеліктеріне талдау жасалып, студенттер сұрақтарына жауап берді.