sliderАРХИВ

«Армысың әз Наурыз»

Қазақ спорт және туризм академиясы, туризм факультетінде 2022 жылдың 25 наурызда «Армысың әз Наурыз» атты мерекелік іс-шара ұйымдастырылып туризм факультінің 1-ші, 2-ші, 3-ші курс студенттері қатысты. Наурыз мерекесінің қазақ даласындағы орның, ұлттық салт-дәстүрімізбен, әдет-ғұрпымызды көрсете отырып белсенді қатысқан топтармен студенттер қазылар алқасы арқылы көрсетілген критерийлер бойынша номинациялар анықталып жеңімпаздар мадақтау қағаздары мен сыйлықтармен марапатталды.

DSC_0075 DSC_0082 DSC_0083 DSC_0086

1. «Ең үздік таныстыру» номинациясы 1-курс қазақ тобы бөлімі студенттері «Ынтымақ» ауылы марапатталды
  2. «Ең үздік дастархан» номинациясы 2-курс қазақ тобы бөлімі студенттері«Батырлар» ауылы марапатталды
  3. «Ең үздік өнерпаз» номинациясы 1-курс орыс тобы бөлімі студенттері «Тату» ауылы марапатталды
  4. «Ең үздік ұлттық киім номинациясын жеңіп алған 1-курс студеттері: Саудабай Элиф пен Кадырова Инара.
  5. «Көрермен көзайымы» номинациясын жеңіп алған 2-курс студеттері: Көпеспай Мади мен Баймурзин Әділ.

DSC_0096 DSC_0136 DSC_0177 DSC_0134