Ұлттық спорт түрлері кафедрасы студенттерінің ғылыми-зерттеу жұмыстары

Ұлттық спорт түрлері кафедрасы студенттерінің ғылыми үйірмесі жұмыстарының 2018-2019 жылдарғажоспары

2018-2019 жылдардағы үйірме құрамы

1. Муратова Н.А.                    2-7 топ      таеквондо
  2. Липинская Лидия             4- 7 топ      каратэ
  3.  Мухтар Аружан                 4-8  топ      каратэ
  4.   Сейтханов Даулет            3-7  топ      Қазақ күресі
  5. Ахметова Евгения             2-14 топ     каратэ
  6. Онгарбаева Тогжан Маг 1курс    ҰСТ

СҒЗЖ  жауапты:                              Болдырев Б.Н.

Іс-шаралар Жауаптылар Орындалу мерзімі Орындалғаны
1

2018 жылға СҒЗҮ мүшелері тізімін жасау

Жунусбеков Ж.И.

Конаев  Т.А.

Ахмадиев-Т.М. Болдырев Б.Н.

2қазан2018ж
2 Дене тәрбиесі және спорт жүйесінде ғылыми зерттеулер әдіснамасы бойынша студенттермен сабақ өткізу Жунусбеков Ж.И.

АлимхановщЕ.А.           Ахмадиев Т.М.

Болдырев Б.Н.

қыркүйек2018ж  – наурыз 2019ж
3 Факультет студенттерінің физикалық қасиеттеріне ұлттық спорт сабақтарының әсерін зерттеу Байырбеков А.Д.

Ахмадиев Т.М М.

Арыстанбеков А.А.

қазан

2018ж –

маусым 2019ж

4 ҰСТ-нен Қазақстан ұлттық құрамасының спортшыларына жарыс алды кезеңінде физикалық және арнайы дайындық тестілеуін өткізу Шалгынбеков А.К.

Арыстанбеков А.А.

Кунай С.

желтоқсан

2018ж

5 Зерттеу: жас ұрпақтың дене шынықтыру жүйесіндегі ұлттық спорт түрлерін пайдалану ерекшеліктері Жунусбеков Ж.И.                 Ахмадиев Т.М

Шалгынбеков А.К.

Жыл бойы
6

Ғылыми зерттеулердің нәтижелерін талдау және студенттік ғылыми конференцияға баяндамалар дайындау

Болдырев Б.Н.

Кунай-С.                          Байырбеков А.Д.

сәуір

2019ж.

7

4-ші курс студенттеріне ғылыми мақалалар мен тезистер дайындау

Конаев Т.А.

Болдырев-Б.Н.Кунай-С.                          Байырбеков А.Д.                               Малшиев Ж.Ж.

наурыз2019ж.
8 Істелінген жұмыстардың есебі  Болдырев Б.Н.

маусым2019ж.

СҒЗЖ жауапты:                                                      Болдырев Б.Н.

Кафедра меңгерушісі, профессор:                    Жунусбеков.Ж.И.

СҒЗЖ студенттерінің секциялық ғылыми конференциясының

Бағдарламасы

«        »_________________2019г.       Ауд.№

Стендтік

1 . Муратова  Н.А.Таеквондо. Таеквондо спортының сайыс түрі – керуги.Ғылыми жетекшісі  к.п.н., профессор  Жунусбеков Ж.И.,магистр  КунайөС.                                                                                                                                                                    2. Мухтар Аружан      4-8гр.   Каратэ-до «WKF каратэ-доның базалық негіздері»Ғылыми жетекшісі: к.п.н., профессор Жунусбеков Ж.И.,   ҚазСТАдоценті Ахмадиев Т.М.

1. Сейтханов Даулет 3-7 гр. « Қазақ күресі жарыстарының ережесі» Ғылыми жетекшісік.п.н., профессор Жунусбеков Ж.И.,аға оқытушы Конаев Т.А.;

Пленарлық отырыс

1. Липинская Лидия 3-7 гр. Каратэ-до.  «Путь казахстанского каратэ в олимпийскую семью». Ғылыми жетекшісік.п.н., профессор Жунусбеков Ж.И.,к.п.н.,ҚазСТАдоценті Болдырев Б.Н.;
  2. Ахметова Евгения2 – 14 гр. Каратэ-до. «Особенности выполнения ката WKFкаратэ-до по олимпийской системе» Ғылыми жетекшісік.п.н., профессор Жунусбеков Ж.И.,ҚазСТАдоценті Ахмадиев Т.М.
  3. Оңғарбаева Тоғжан 1 курс магистранты «Қазақтың ұлттық ойындары»Ғылыми жетекшісік.п.н., профессор Жунусбеков Ж.И.,аға оқытушы Қонаев Т.А.;