Қысқы қиын-техникалық спорт түрлері кафедрасының спорттық жұмысы

Академияға оқуға түсу үшін талапкерлерге кафедра ұйымы кәсіптік бағдар беру үшін белсенді жұмыс атқарады.

2018 жылы Пхенчхан  қаласында өткен (Оңтүстік Корея), XXIII қысқы  Олимпиада ойындарына  Дмитрий Рейхерд, Юлия Галышева, Павел Колмаков, Аяулым  Амренова, Елизавета Бельченко, Анна, Шевченко, Сергей Ткаченко, АбзалАжгалиев11 студент қатысты.  .

Қысқы және күрделі – техникалық спорт түрлері кафедрасының кейбір сәттері

898813ou

Магистрант Юлия Галышева , ОО фристайлудан қола медль жеңіп алды.

68973ou

2018 ж. Буенос-Айресте (Аргентина),  III Жазғы жасөспірімдер арасында өткен Олимпиада ойындарында вело.спорттан  студент Евгений Федоров (оң жақта) алтын медаль ұтып алды.

689762ou

2019 жылы Лахти,Финляндияда жасөспірімдер арасында  өткен Әлем  чмпионатында  кафедра студенті кафедры Сергей Ткаченко (оң жақта) қола медаль жеңіп алды

Кафедраның көптеген студенттері өткен жылдарда Азия жеңімпаздары мен чемпиондары, дүниежүзілік студенттер универсиадасының  жеңімпаздары,әлем чемпиондары, велоспорттан,ату спортынан , семсерлесу және  қысқы спорт түрлерінен әлем кубогының чемпиондары болды. Кафедра бітірушілері Олимпиада ойындарының жеңімпаздары мен чемпиондары .

1. Иван Гаранин – 1976 ж. (шаңғыдан) қола.
  2. Владимир Сахнов – 1984 ж. (шаңғыдан) қола.
  3. Владимир Смирнов – 1988,1992,1994,1998 ж. (шаңғыдан) алтын, күміс, қола.
  4. Владимир Вохмянин – 1992, 1996 ж. (ату спорты) күміс.
  5. Денис Тен – 2014 ж. (мәнерлеп сырғанау) қола.
  6. Юлия Галышева – 2018 ж. (фристайл-могул) қола.