Қысқы қиын-техникалық спорт түрлері кафедрасы студенттерінің ғылыми-зерттеу жұмыстары

Студенттердің ғылыми-зерттеу жұмысына студенттер, магистранттар орындайтын дипломдық жұмыстар және магистрлік диссертация. Жыл сайынғы конференцияларға ПОҚ және студенттердің академиясының баяндамалары Авсиевича В. Н., Мұхамбет Ж. С., Плахута Г. А., Дельвер П. А., магистранттар Кондратенко С. А., Бабакова И. В. және басқа да оқытушылар.

Жыл сайын кафедра Республикалық студенттік және магистрлік ғылыми жұмыстар конкурсқа ұсынады. Конкурстарға 2014 жылдан 2018 жылға жүлдегерлер магистранттары, олар ҚР БҒМ дипломдармен марапатталды.

Бейсенов А. М. – 2014 ж. 2 дәрежелі диплом.

Канапьянов З. С., Шепеткова В. И., 2015ж. диплом 2 дәрежелі.

Бабаков И. В. – 2016ж. 2 дәрежелі диплом.

Пантов А. Д. – 2017ж. 3 дәрежелі диплом.

Дахим И. В. – 2018г. 1 дәрежелі диплом.

Кафедра студенттері жыл сайын Республикалық студенттік пәндік Олимпиада пәні бойынша “Теориясы мен әдістемесі дене шынықтыру және спорт”, үнемі жүлделі орындарға ие болады.